تعبیر خواب عروسی

خواب عروسی جزو آن دسته از خوابهایی است که احتمالا هر دختری  در  طول زندگی خود می‌بیند. یا به شکل عروسی خود دختر  و یا عروسی دیگران.

دربسیاری از تعابیر دیدن خواب عروسی را معادل عزا و عروس برابر با مصیبت قرار گرفته است. ولی در مواردی تعبیر عروسی نقطه مقابل عزا تفسیر شده و نیکو و خیر تلقی شده است.

عروسی

تعبیر تماشای خواب عروسی

اگر در خواب خود را در حال تماشا کردن عکس‌های عروسی‌تان ببینید، این خواب نشان‌دهنده مشکلاتی غیرمنتظره در روابط شما است. شاید درگیری و اختلافی بر سر موضوعی بین شما و همسرتان به وجود بیاید که البته چندان قابل‌توجه هم نباشد.

ابن سیرین: اگر در خواب بیبند که عروسی اوست ولی عروس را نمی‌بیند و نامش را  نمی‌داند، دلیل  این است که زود می‌میرد . اگر بیند که عروس به خانه آورده و با او می‌خوابد، دلیل بزرگی او می‌باشد.

بسیاری از معبرین تعبیر خواب عروسی فقط به شرط اینکه نام و فامیل عروس را بدانید نیکو و مثبت می‌دانند.

اگر در خواب ببینید که در عروسی کسی به‌عنوان مهمان شرکت کرده‌اید، این خواب نشان‌دهنده آن است که فرصتی پیش روی شما است تا عضوی از یک رویداد یا دورهمی اجتماعی مهم باشید. این رویداد به شما کمک می‌کند تا کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کنید یا دوستان جدیدی پیدا کنید که در آینده به شما کمک می‌کنند.

اگر رویدادی شبیه به این را در پیش دارید، این فرصت را از دست ندهید و با حاضرین در این رویداد معاشرت کنید. آن‌ها به شما دررسیدن به توانایی‌هایتان کمک خواهند کرد.

مراسم اردواج

تعبیر خواب خوشامدگویی به مهمانان در مجلس عروسی خود

تعبیر این خواب خیر است. این خواب اشاره به این موضوع دارد که به زودی چیزی جدید را در خانواده خود تجربه می‌کنید. زندگی خانوادگی شما با  موفقیت و سربلندی روبرومی‌شود و احتمالا فرزند جدیدی به خانواده شما اضافه خواهد شد.

مجالس عروسی

اگر در خواب مراسم عروسی و ازدواج خودتان را ببینید و لباس عروسی به تن کرده باشید، این خواب نشان‌دهنده آن است که شما به‌زودی مجبور به انتخابی سخت و مهم خواهید شد. شما مجبور می‌شوید تصمیمی در زندگی خودتان بگیرید که جهان پیرامون شمارا دگرگون خواهد ساخت.

این تصمیم همه‌چیز را در زندگی شما تحت تاثیر قرار می‌دهد. قبل از گرفتن چنین تصمیم مهمی باید زمانی را به تامل و تفکر در خصوص آن اختصاص دهید. اگر از این تصمیم اطمینان ندارید، از یکی از نزدیکان خود راهنمایی و مشورت بگیرید.

اگر خواب دیدید باکسی که بسیار از شما پیرتر است عروسی می‌کنید، چنین خوابی نشانه‌ی بدی است و ممکن است خبر از مشکلات پیش رو یا حتی بیماری داشته باشد.

اگر خواب شرکت در مراسم عروسی دوست نزدیکتان را دیدید چنین خوابی می‌تواند نشان از مکالمه‌ای داشته باشد که با این دوست درباره‌ی رفاقتتان در آینده‌ای نزدیک خواهید داشت.

اگر دختر خواب ببیند نامزدش با زن دیگری ازدواج می‌کند، علامت آن است که نامزد او صادقانه به قول‌های خود عمل خواهد کرد.

اگر دختر خواب ببیند باید پنهان از چشم دیگران با مردی عروسی کند، علامت آن است که به وقایعی تلخ مواجه خواهد گشت.

تعبیر خواب مردن را اینجا ببینید

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
Notify of